„Хладно Пиво“ со нов спот

„Хладно Пиво“ со нов спот

„Хладно Пиво“ не престанува со изненадувања. Со неодамна објавениот сингл „Било који број“, бендот покажа дека сака со своите песни да ги поместува границите, а некаде помеѓу да го задржи препознатливиот звук со кој и започна пред 25 години. Синглот набрзо по објавувањето во радискиот етер се искачи на високите позиции на хрватските топ листи, а истиот од денес има и свој видео спот!

( Прочитајте повеќе на: http://www.24sata.hr/show/premijerno-pogledajte-spot-za-novu-pjesmu-hladnog-piva-342011)

Уживајте!