News

Д ФЕСТИВАЛ Д ФЕСТИВАЛ

25/03/2019

Password Production ја има честа да го најави второто издание на Д Фестивал, настанот кој со своето прво издание и одличната атмосфера ни остави незаборавни спомени од целовечерната забава на…

Read more...
2CELLOS 2CELLOS

25/03/2019

Охридско лето со гордост го најавува гостувањето на светската атракција2CELLOS, концертот кој ќе го одбележи годинашното, 52-ро издание на оваа манифестација.Славното виолончелско дуо Лука Шулиќ и Стјепан Хаусер, кои за…

Read more...
MARRACASH ORCHESTRA MARRACASH ORCHESTRA

25/03/2019

Password Production во соработка со „Скопско Лето“, со задоволство го најавува концертот на Marracash Orchestra, германскиот бенд чии настапи ветуваат несекојдневно музичко искуство и одлична забава. Marracash Orchestra е група…

Read more...
Конечно: ЗАЗ Конечно: ЗАЗ

25/03/2019

Француската музичка ѕвезда Изабел Жефруа ака Заз, продолжува да ја воодушевува публиката на секој свој настап со уникатната харизма и вонсериските пејачки способности. Остануваат уште неколку дена до нејзиниот настап…

Read more...
Ти Треба Некој Ти Треба Некој

25/03/2019

По објавувањето на првиот сингл „Африка“, за кој Суперхикс ја освоија наградата на „Златна Бубамара на популарноста“ за најдобар спот и хит на годината, и успехот со хеви звукот на…

Read more...
Кирил Џајковски 2012 Кирил Џајковски 2012

25/03/2019

Изминатата година, по богатата турнеја во чии рамки одржа концерти низ Германија, Полска, Белгија, Луксембург и балканските земји, познатиот македонски продуцент и диџеј Кирил Џајковски ја продолжи својата мисија работејќи…

Read more...
Green Beach Festival 3: ARMIN VAN BUUREN

25/03/2019

Password Production и Octopussy Entertainment со особено задоволоство го најавуваат настапот на грандиозниот денс артист Armin Van Buuren, најзначајниот транс диџеј и продуцент на денешницата. Armin Van Buuren го потврди…

Read more...